Пропонуємо нашим клієнтам купити в Одесі відкатні ворота АЛЮТЕХ. з консольним розміщенням комірного полотна, а також комірні системи з наземним ходом конструкції та з підвісними монорейковими панелями.

Наші вироби мають високу надійність при незмінно високому рівні ергономічності та практичності в експлуатації. Головною перевагою відкатних воріт вважається можливість здійснювати робочий хід полотна, не обмежуючи та не захаращуючи в’їзд під час відкриття стулки.

Воротна система влаштована таким чином, що полотно здійснює рух строго вздовж стіни, що огороджує периметр. Представлена ​​конструкція активно використовується для оснащення дачних ділянок, будинків приватного сектора, різних КПП. Також відкатні ворота часто встановлюються у ворітні прорізи великих за площею споруд. Це можуть бути виробничі цехи, наприклад.

Ворота відкатні Alutech - купити в Одесі

Компанія Авега Систем Одеса пропонує купити відкатні ворота Алютех.
Замір, виготовлення, доставка та встановлення. На всю продукцію компанії ALUTECH надається гарантія виробника.

Купити в Одесі відкатні ворота Alutech

Замір, виготовлення та встановлення відкатних воріт Алютех

Важливі особливості відкатних воріт Alutech:

  • Не обмежують отвір по висоті
  • Можуть перекривати великі прорізи (до 10 м)
  • Мають великий асортимент та ціновий діапазон, що дозволяє врахувати усі побажання клієнта
  • Мають плавний хід
  • Прості в обслуговуванні
  • Працюють безшумно

Ворота відкатні Alutech - купити в Одесі

Ворота відкатні Alutech - купити в Одесі

Як і інші воротні системи нашого виробництва, відкатні ворота можуть мати ручне керування, або оснащуватися повним пакетом автоматики (включаючи пульт дистанційного керування та інші опції).

Своїм відвідувачам ми пропонуємо унікальні комірні системи. При створенні конструкцій даного типу, фахівці Alutech використовують індивідуальний підхід, що дозволяє виготовляти конструкції, які ідеально підходять до об’єкта їх встановлення. При виробництві відкатних воріт спеціалістами береться до уваги призначення ворітної системи, режими її експлуатації, а також загальний архітектурний ансамбль та екстер’єр комплексу, де ворота планується монтувати. У підсумку, виготовлена ​​за індивідуальним проектом модель зможе легко встановитися в отвір і здійснювати надійне функціонування протягом десятків років.

ВІДЕО ВОРОТА ALUTECH

Ворота відкатні Alutech в Одесі

Наш менеджер допоможе Вам вибрати найбільш підходящу модифікацію воріт, залежно від ваших вимог. Контактну інформацію вказано на сайті в розділі контакти. Ми також надаємо Вам гарантію на виріб, монтаж, а також подальше сервісне та технічне обслуговування цих систем. Слідкуйте за спеціальними пропозиціями нашої компанії.

В Alutech можна придбати ворота на умовах акції за спеціальною вартістю, з дуже низьким діапазоном цін. Приходьте до нас в офіс, де наочно покажемо на стендах переваги наших систем над конкурентами. Задавайте питання телефоном, або за допомогою форми зворотного зв’язку.

Купити в Одесі відкатні ворота Alutech

Замір, виготовлення та встановлення відкатних воріт Алютех

Ворота відкатні Alutech - купити в Одесі

Ворота відкатні оснащені противагою, за рахунок чого полотно нависає над прольотом в’їзду і при експлуатації воріт вони не торкаються землі. Просвіт від підвішеного полотна воріт до поверхні землі має висоту 10 – 15 см. Такої відстані цілком вистачає для того, щоб полотно вільно рухалося навіть якщо на землі лежить листя або двір засипаний снігом.

Якщо ви вибираєте модель зсувних воріт із самонесучими полотнами, то вам потрібно знати, що хвіртки краще не розміщувати з того ж боку, де встановлена ​​противага. В іншому випадку полотно, що рухається, може бути перешкодою відкриванню хвіртки. Саме цей факт пояснює раціональність монтажу хвіртки з іншого боку воріт.

Серед багатьох моделей зсувних воріт є і такі, де немає противаги. Ці в’їзні ворота працюють за допомогою рейкового пристрою. Полотно таких воріт пересувається вперед-назад за допомогою роликів, встановлених по всій шині полотна. У свою чергу, ролики жорстко закріплені в дорожньому покритті.

Основним недоліком такої моделі в’їзних воріт є те, що згодом з’являються труднощі в пересуванні полотна воріт через листя, снігу та іншого сміття, що потрапляє в рейкову систему. Для цього на зиму в жорсткому покритті рекомендовано встановлювати систему тепла підлога, тоді ні сніг, ні льоду вашим воротам не заважатимуть.