У модельний ряд сучасних ворітних систем від компанії Alutech увійшли і розпашні ворота з наявністю автоматичної системи управління, а також з ручною механізацією. Представлений вид ворітної системи є найпростішим у плані конструктивного виконання типом оснащення і в той же час має свої переваги, одним з яких є їхня стартова вартість.

Сучасні розпашні ворота мають великі можливості у сфері свого дизайну, який може змінюватись у широкому спектрі, як за кольоровим рішенням, так і за фактурою ворітних стулок. Системи такого класу можна назвати найбільш презентабельним варіантом комірної конструкції, розпашні ворота можна виготовити із застосуванням винятково декоративних матеріалів, які самі по собі мають найвищий запас міцності, це може бути комірна система з Одеси із застосуванням елементів художнього кування з металу.

Розпашні ворота Alutech - купити в Одесі

Як декоративні і конструкційні елементи для воріт можливе використання полотен з сучасних конструкційних матеріалів. Це загартоване акрилове скло та високосортний прокат із сталі або низьковуглецевого чавуну, листи яких можуть покриватися шаром декоративного полімеру.

Компанія Авега Систем Одеса пропонує купити розпашні ворота Алютех.
Замір, виготовлення, доставка та встановлення. На всю продукцію компанії ALUTECH надається гарантія виробника.

Купити в Одесі розсувні ворота ALUTECH

На всю продукцію АЛЮТЕХ надається офіційна гарантія виробника

Розпашні ворота Alutech Одеса

Розпашні ворота Alutech Одеса

Такі системи воріт можуть функціонувати від електроприводної системи, робота якої управляється з пульта дистанційного керування на брелоку. Замковий механізм на розпашних воротах також здійснює свою роботу з пульта дистанційного керування. А на випадок, якщо приводна система не підключена до джерела електричного живлення, ворота можна відчинити та закрити вручну, так само як і замочний механізм.

Обговоріть умови замовлення та висвітлить усі питання, які виникають у Вас, шановні відвідувачі, з будь-яким із представників «Alutech», контактні дані фахівців нашої компанії вказані на сайті. Чекаємо Вас!

ВІДЕО розпашних воріт Alutech

Розпашні ворота ALUTECH – особливості конструкції

Найпростіший варіант в’їзних дворових воріт – розстібні. Такий вигляд стане в нагоді особливо тоді, коли прилегла до будинку або гаража ділянка занадто вузька.

Ці конструкції складаються з одного, частіше двох полотен. Полотна встановлюються на потужні металеві петлі та навішуються на штирі бічних стовпів. Стандартна ширина складає 2-5 метрів.

Розпашні ворота – підходящий варіант для тих ділянок, де в’їзд на територію досить довгий. В цьому випадку в’їхавши у двір, ви можете спокійно закрити стулки воріт за автомобілем.

Полотна завжди монтують на крайові стовпи паркану. Якщо ви вибрали досить важкий варіант в’їзної брами, тоді вам доведеться спеціально сконструювати опорні стовпи, наприклад, з цегли або каменю, які повинні витримувати вагу навісної конструкції.

На стовпи кріплять петлі, ними підвішують стулки. На стовпи, які були викладені з каменю або цеглини, міцно прикручують дверні петлі за допомогою болтів, в деяких випадках, коли є така можливість, петлі просто приварюють.

Для того щоб убезпечити свій будинок від проникнення на розпашні ворота, щоб уникнути випадкового відкривання, монтують додатковий вертикальний блокуючий ригель.

Купити в Одесі розсувні ворота ALUTECH

На всю продукцію АЛЮТЕХ надається офіційна гарантія виробника