Вуличні ворота Алютех - купити в Одесі

Вуличні ворота необхідні організації контрольованого доступу до території.

Їх сфера застосування – це котеджі, приватні будинки, дачі, а також інші об’єкти, які мають прилеглу земельну ділянку. Тут вони стануть вашою візиткою і вселятимуть повагу до господаря.

Компанія «Алютех» пропонує як вуличні ворота продукцію двох видів.

Фірма Авега Систем, офіційний представник компанії «ALUTECH» в Україні, пропонує купити в Одесі та області вуличні ворота компанії АЛЮТЕХ.

Ми здійснюємо замір, виготовлення та встановлення вуличних воріт з урахуванням усіх вимог замовника.

Для замовлення та консультації ☎(048)735-18-98 ☎(063)735-18-98 ☎(094)955-44-76

Розпашні ворота  ALUTECH

Розсувні ворота Alutech Одеса

Розсувні ворота Alutech Одеса

Висока технологічність системи, широка кольорова гама, можливість встановлення різних за структурою, матеріалом та виконанням заповнень та їх комбінацій.

Призначення та застосування

Розпашні ворота є дві стулки, закріплені до стовпів отвору за допомогою трьох секційних петель. Стулки воріт складаються з рам, зібраних із алюмінієвих профілів, у яких встановлено заповнення. Заповнення може розташовуватись як усередині рами (вбудований тип монтажу), так і зовні (накладний тип монтажу). За бажанням замовника можна виготовити полотно воріт з суцільним, розрідженим або комбінованим заповненням. Заповнення можна встановити горизонтально чи вертикально.

Для забезпечення додаткової жорсткості та можливості подальшої автоматизації встановлюється профіль імпоста, що входить до стандартної комплектації.

Переваги розсувних воріт

Висока технологічність системи, широка кольорова гама, можливість встановлення різних за структурою, матеріалом і виконанням заповнень та їх комбінацій дозволяють створити і запропонувати дійсно унікальні конструкції автоматичних воріт.

Унікальна конфігурація профілів серії ADS400 дозволяє запропонувати кінцевому споживачеві більше 20 варіантів конструктивних рішень воріт, різних за вартістю та виконання.

Всі основні елементи конструкції воріт для дачі виготовляються з алюмінієвого профілю з полімерним покриттям, що надійно захищає полотно воріт від несприятливого впливу атмосфери, виключає корозію і збільшує термін експлуатації виробів.

Профілі рами обробляються під кутом 45˚. При складанні кутових з’єднань використовується кнопковий кут, що стягує, і алюмінієвий кутовий з’єднувач. Все це забезпечує високу надійність з’єднання та виключає можливе провисання стулок у процесі експлуатації воріт.

Конструкція розсувних воріт

Конструкція автоматичних воріт «АЛЮТЕХ» відрізняється надійністю і довговічністю, високими характеристиками міцності профілів і якісними комплектуючими для воріт.

Стулки воріт фіксуються за допомогою надійних і якісних трисекційних накладних петель Fapim, які виключають провисання стулок в процесі використання готового виробу.

Прихований кріплення гарантує більш високий рівень захисту від несанкціонованого доступу. Відсутність видимих ​​елементів кріплення забезпечує естетичний зовнішній вигляд конструкцій.

Конструкція воріт «АЛЮТЕХ» передбачає можливість швидко усувати різного роду пошкодження або міняти один вид заповнення на інший, не вдаючись до демонтажу конструкції.

Ворота відкатні ALUTECH

Ворота відкатні ALUTECH

Ворота відкатні ALUTECH

Купити в Одесі вуличні ворота Алютех

Доставка, встановлення, гарантія, обслуговування

Відкатні ворота – для дачі, будинки та промислових об’єктів.

Відкатні (зсувні, розсувні) ворота – візитна картка будь-якого сучасного котеджу. Стильні, ошатні та надійні відкатні ворота, керовані автоматикою, є справжньою архітектурною окрасою будинку, налаштовують на позитив і вселяють повагу до господарів.

Конструкція відкатних воріт

Відкатні ворота є самонесучою конструкцією, в якій алюмінієва рама воріт із заповненням переміщається по роликових опорах, встановлених на фундаменті поза зоною проїзду воріт (за отвором)

Переваги відкатних воріт

Всі основні комплектуючі для відкатних воріт — профілі шини, профілі рами, верхній профіль, профілі штапика та імпоста, кутові сполучні елементи, сендвіч-панелі, профілі роликової прокатки, профілі алюмінієвого заповнення — виробляються на підприємствах Групи компаній «АЛЮТЕХ».

Сучасна та постійна система контролю на кожному з етапів розробки та виробництва продукту забезпечує високу якість та тривалий термін експлуатації продукції.

Конструкция профилей предусматривает возможность установки более 20 вариантов внутреннего или накладного заполнений полотна автоматических сдвижных ворот. Использование различных заполнений позволяет воплотить в готовых изделиях различные по стоимости и исполнению конструкции — от элитных до экономичных.

Все основные элементы конструкции откатных ворот изготавливаются из алюминиевого профиля с полимерным покрытием, которое надежно защищает полотно ворот от неблагоприятного воздействия атмосферы, исключает коррозию и увеличивает срок эксплуатации изделий.

Универсальный алюминиевый профиль шины , совмещенный с профилем рамы, обеспечивает высокую жесткость, прочность и надежность конструкции сдвижных ворот.

Минимальный рабочий ресурс ворот составляет 25 000 циклов открывания и закрывания ворот, что ориентировочно соответствует 15 годам эксплуатации откатных ворот (по четыре открывания и закрывания ворот ежедневно на протяжении всего периода).

Скрытый крепеж гарантирует более высокую степень защиты от несанкционированного доступа. Отсутствие видимых элементов крепежа обеспечивает более эстетичный внешний вид конструкций.

Бесшумность работы раздвижных ворот обеспечивается за счет использования опор с роликами из стеклонаполненного полиамида и нейлоновой зубчатой рейки.

Конструкция ворот «АЛЮТЕХ» предусматривает возможность быстро устранять различного рода повреждения или менять один вид заполнения на другой, не прибегая к демонтажу конструкции.

Дізнатися докладніше про кожен тип воріт, Ви можете перейшовши за посиланнями або вибравши відповідний пункт у меню сайту.

Ціновий діапазон як у сегменті орних, так і серед відкатних воріт, дозволяє задовольнити потреби покупців з різним достатком.

Для всіх типів воріт передбачена можливість автоматизації та багато додаткових опцій. Виготовлені індивідуально під Ваші вимоги, оформлені у стилі Вашого котеджу, укомплектовані автоматичною системою виробу, будуть приносити Вам задоволення від їх використання протягом усього терміну експлуатації. Крім цього, вони стануть справжньою особливістю в архітектурі Вашого будинку.

Купити в Одесі вуличні ворота Alutech