Ворота для дачі з профнастилу

Надійна охорона заміської ділянки – це ворота для дачі з профнастилу!

Одним із найпопулярніших видів огорож, що встановлюються при в’їзді на територію дачі або заміського будинку, є профнастильні ворота. Профільовані листи оцинкованої сталі, з яких виготовляється полотно воріт, є недорогим, довговічним та міцним матеріалом.

Забарвлені порошковою антикорозійною фарбою, ворота для дачі з профнастилу виглядають акуратно та привабливо, поєднуються з будь-яким архітектурним дизайном приватного будинку.

Компанія Авега Систем Одеса пропонує купити відкатні ворота для дачі із профнастилу.

Замір, виготовлення, доставка та встановлення. На всю продукцію компанії ALUTECH надається гарантія виробника.

Для замовлення та консультації телефонуйте ☎(048)735-18-98 ☎(063)735-18-98 ☎(094)955-44-76

Наша компанія виготовляє якісні, зручні в експлуатації зсувні ворота для дачі або котеджу. Усі металеві деталі виготовляються на високотехнологічному обладнанні, потім ґрунтуються, шліфуються, покриваються антикорозійним складом. Роликові опори забезпечують плавне, безшумне рух полотна вздовж огорожі.

Спеціальні опори, що підтримують, утримують ворота для дачі від бічних хитань і вібрацій. По обидва боки від воріт встановлюються блокувальні елементи, що фіксують полотно у відкритому або закритому положенні.

Ми виготовимо для вас відкатні ворота для котеджу з профнастилу, враховуючи всі ваші побажання до дизайну (потрібного кольору, зі зручним варіантом управління, ручним або автоматичним (за допомогою електроприводу), декоративним оздобленням).

Також ворота відкатні подібного типу можуть оснащуватися автоматикою ALUTECH.