Рулонні ворота Алютех купити в Одесі

Alutech пропонує рулонні ворота, моделі яких призначені для оснащення в’їздів, а також ворітних отворів у спорудах. Представлені конструкції створені з метою надати в руки свого власника практичні в роботі та ергономічні комірні системи, які надійно здійснюють свою роботу без шуму та пилу. Оснащення цього типу має міцну конструкцію, дверне полотно здатне намотувати ламелі-панелі в рулон, від чого виріб і отримав свою назву.

На відміну від численних аналогів, рулонні ворота в Одесі виготовлені нашою компанією дозволяють здійснювати робочий хід стулки, не займаючи при цьому жодного міліметра зайвого простору. При розкритті полотна, щоб розблокувати в’їзд транспорту до будівлі, рулонні ворота збираються в компактне сховище, робоча камера якого розміщена біля вершини конструкції, не захаращуючи територію біля ворітного отвору.

Рулонні ворота ALUTECH купити в Одесі

Консультація, замір, виготовлення, встановлення, гарантія та обслуговування

Фірма Авега Систем, офіційний представник компанії «ALUTECH» в Україні, пропонує купити в Одесі та області панорамні ворота компанії АЛЮТЕХ.

Ми здійснюємо замір, виготовлення та встановлення швидкісних воріт з урахуванням усіх вимог замовника.

Для замовлення та консультації ☎ (048)735-18-98 ☎ (063)735-18-98 ☎ (094)955-44-76

Рулонні ворота в Одесі

Оснащення даного типу має дуже міцну і стійку до пошкоджень конструкцію. Дані комірні системи виготовляються з високоміцних матеріалів, які мають практичну на вигляд поверхню та легку вагу. Воротні системи, виготовлені зі спеціальних ламелей, можуть додатково оснащуватися несприйнятливими до вогню елементами, що зможе підвищити рівень пожежної безпеки об’єкта, де встановлено моделі рулонних воріт фірми «Alutech».

Залежно від побажань замовника, ці ворота передбачають два види управління:

Ручний привід

Потужна та легка в управлінні електроприводна система.

При виборі 2-го варіанта робочим ходом полотна можна керувати зі стаціонарного пульта керування, або компактного пульта дистанційного керування (залежно від набору, який вибере власник). Мотор редуктор, який розміщений під кожухом рулонного сховища функціонує від побутової електромережі, а на випадок, якщо електрика в побутовій мережі пропаде (наприклад у зв’язку з поломкою лінії електропередачі), рулонні ворота справно працюватимуть завдяки ручному механізму відкриття.

Види профілів

Для замовлення оптимальної моделі ворітної системи Ви, шановні відвідувачі, можете проконсультуватися з приводу вибору рулонних воріт з представником компанії “Alutech”. Контактну інформацію вказано на нашому сайті. Звертайтесь!

Рулонні ворота АЛЮТЕХ купити в Одесі

Консультація, замір, виготовлення, встановлення, гарантія та обслуговування