Розпашні ворота - види та особливості

Розпашні ворота є дві стулки, прикріплені по краях отвору на петлях.

Розпашні ворота не потребують докладного опису, оскільки це традиційний тип. Звісно, ​​вони також зазнали значної модернізації – в сучасних розпашних воротах можуть бути повністю зварні з’єднання, а легка і безшумна експлуатація таких воріт забезпечується регульованими петлями зі зносостійкими підшипниками.

Стулки, що відкриваються в обидва боки, можуть бути виготовлені з легкого алюмінієвого профілю або з різних сендвіч-панелей.

Обшивка воріт може бути виготовлена ​​з різних матеріалів: лист, профільний лист, сендвіч-панель і т.п.

Компанія Авега Систем Одеса пропонує купити розпашні ворота Алютех.

Замір, виготовлення, доставка та встановлення. На всю продукцію компанії ALUTECH надається гарантія виробника.

Для замовлення та консультації телефонуйте  ☎(048)735-18-98 ☎(063)735-18-98 ☎(094)955-44-76

Однією з переваг воріт є те, що вони можуть зберігати тепло всередині вашого приміщення, підкреслюють сучасний зовнішній вигляд і індивідуальність вашої будівлі.

Теплі ворота за умов нашого клімату є нагальною необхідністю. Насамперед, вони допомагають утримувати автомобіль у нормальному справному стані. Не секрет, що пуск двигуна на морозі провокує його сильне зношування, тому пробіг до ремонту значно знижується. До того ж робити будь-які операції з обслуговування автомобіля зручніше в теплому гаражі, а значить, і якість цих робіт підвищиться.

Утепленими можна зробити майже всі види сучасних гаражних воріт, у тому числі: розстібні, відкатні, рулонні та секційні ворота.

Металеві ворота, що утеплюють, можуть оброблятися сендвіч-панеллю, яка сама є утеплювачем. Сендвічпанель виготовляється багатошаровою, що забезпечує їй добрі експлуатаційні показники. Між двома шарами металу в такій панелі знаходиться пористий матеріал (мінвата, пінополістирол), що допомагає створювати хорошу звукову теплоізоляцію. Те, наскільки хороші будуть у реальних умовах ваші гаражні утеплені ворота, залежить, головним чином, від коефіцієнта теплопровідності утеплювача сендвіч-панелей. Чим він менший, тим краще утримує тепло даний матеріал.

У розстібні ворота часто вбудовується хвіртка. Ми беремося навіть за складні та нестандартні замовлення, наприклад, маємо досвід виготовлення утеплених воріт з хвірткою. Вартість утеплених воріт такої конструкції дещо вища, зате в люті морози вам не потрібно повністю відкривати стулку, щоб потрапити всередину гаража.

Стулки також можуть керуватися електроприводом з дистанційним керуванням. Ціни на розпашні ворота просто дуже бюджетні, звісно, ​​є й ексклюзив. Для здійснення замовлення найкраще запросити ваш об’єкт нашого майстра для зняття точних розмірів.