Промислові ворота - вимоги до комплектуючих

ПРОМИСЛОВІ ВОРОТА — ЦЕ ПІДВИЩЕНІ ВИМОГИ ДО КОМПЛЕКТУЮЧИХ

Коли ви шукаєте воріт для виробничих потреб, з чого ви починаєте? Які характеристики пропонованих виробів цікавлять Вас насамперед? Ми спробуємо вгадати хід Ваших думок:

Знову розпочинати цей процес пошуку постачальника, погоджень та уточнень. Затягнеться на місяць-два точно… Добре знайти підрядника, який запропонує якісний продукт і оперативно виконає монтаж, не створюючи зайвого головного болю;

У нас на підприємстві вантажно-розвантажувальні роботи проходять досить інтенсивно, мабуть, слід потурбуватися про те, щоб промислові секційні ворота мали довгий термін експлуатації і достатній запас міцності.

Компанія Авега Систем Одеса пропонує купити промислові ворота Алютех.

Замір, виготовлення, доставка та встановлення. На всю продукцію компанії ALUTECH надається гарантія виробника.

Для замовлення та консультації телефонуйте ☎(048)735-18-98 ☎(063)735-18-98 ☎(094)955-44-76

Ворота — це, звичайно, для виробництва річ важлива, але пролом у бюджеті зроблять солідну. Можливо вдасться на чомусь заощадити?

Воротами на виробництві користуються багато та інтенсивно. При цьому розміри отвору в цеху або на складі помітно більші, ніж габарити отвору побутового гаража — наприклад, технічні можливості нашого виробництва дозволяють виготовити промислові ворота розмірами до 10 м завширшки і до 11 м за висотою.

Зрозуміло, що деталі промислових воріт працюють за умов великих навантажень і піддаються прискореному зносу.

Тому при виготовленні найбільш відповідальних елементів промислових секційних воріт ми використовуємо посилені комплектуючі з підвищеним ресурсом роботи. А для безпечної експлуатації воріт завжди рекомендуємо встановлювати системи механічного блокування полотна при розриві пружин та обриві тросів.

Для приміщень з великою вологістю, наприклад, для мийок, при виробництві воріт можуть бути використані напрямні та фурнітура з нержавіючої сталі. Ворота, виконані з таких комплектуючих прослужать довше, оскільки ці елементи не піддаються корозії.