Пропонуємо до уваги своїх відвідувачів широкий модельний ряд промислових воріт з принципово новим конструктивним виконанням. Воротна система такого типу призначена для встановлення в комплексах та цехах виробничого призначення, а також представлені конструкції активно використовуються при оснащенні різноманітних складських приміщень.

Промислові ворота АЛЮТЕХ

Усі промислові ворота мають високий рівень напрацювання на відмову, такі ворота з Одеси можуть експлуатуватися протягом десятків років, у складних умовах роботи, за режиму інтенсивного використання. Надійність функціонування подібних конструкцій вдало доповнюється можливістю практичного управління комірною системою, промислові ворота зазвичай оснащуються засобами механізації робочого ходу. Фіксація та відкриття ворота відбувається або за допомогою автоматичної приводної системи або за допомогою ланцюгової передачі за типом лебідки з мультиплікатором.

Фірма Авега Систем, офіційний представник компанії «ALUTECH» в Україні, пропонує купити в Одесі та області промислові ворота компанії АЛЮТЕХ.

Ми здійснюємо замір, виготовлення та встановлення швидкісних воріт з урахуванням усіх вимог замовника.

Для замовлення та консультації ☎ (048)735-18-98 ☎ (063)735-18-98 ☎ (094)955-44-76

Купити промислові ворота Алютех в Одесі

Замір, виготовлення, доставка та встановлення

Ручне управління:

  • Канат (стандартний комплект)
  • Блок для ручного підйому (при висоті воріт понад 2м та площі полотна до 15 кв. метрів)
  • Ланцюговий редуктор
  • Автоматичне управління:

Навальний електропривод (підходить для всіх монтажів, крім низьких)
Рейковий електропривод (для низьких монтажів)
Типи панелей та кольорова гама.

Промислові ворота в Одесі

Залежно від особливостей місця майбутньої установки ворітної системи, в отвір можуть бути встановлені промислові ворота з різним конструкційним виконанням. Своїм відвідувачам ми пропонуємо комірні конструкції новітньої модифікації, це системи воріт секційного типу, здатні якісно оснастити широкі та високі коміри будь-якого типу.

Всі моделі конструкцій компанії «Alutech» комплектуються найкращими замочними елементами, які роблять представлені ворітні системи неприступними перед загрозами злому і проникнення. Якщо необхідно, то системи промислових воріт, які ви замовляєте, можуть додатково оснащуватися допоміжними та захисними системами, такими як:

  • Вбудована хвіртка
  • Система замикання воріт
  • Комплект для приміщень із підвищеною вологістю
  • Захист від несанкціонованого доступу
  • Вентиляційна решітка
  • Вікна

Завдяки сучасним конструкційним матеріалам, які використовуються при виробництві даного обладнання, ворітні системи фірми «Alutech» мають великі можливості у сфері свого дизайнерського виконання. Конструкції можна виготовити відповідно до вмісту екстер’єру на об’єкті установки комірних систем.

ВІДЕО ПРОМИСЛОВИХ ВОРІТ ALUTECH

Промислові ворота ALUTECH

Коли йдеться про таку серйозну купівлю, як промислові автоматичні ворота, компетентність та відповідальність фахівців, до яких ви звертаєтесь, стають обов’язковими умовами. Покупець у цьому випадку, безперечно, зацікавлений у надійному партнерстві. І багато людей знайшли таке партнерство в особі нашої компанії.

Промислові системи різної конструкції, що відрізняються за параметрами, оформленням, вартістю – все це в асортименті нашої фірми. Запланувавши придбання промислових воріт в Одесі, ви неодмінно знайдете тут варіант, що повністю відповідає вашим запитам.

Ми реалізуємо не лише автоматичні ворота, а й приводи, а також інші необхідні складові промислових систем. Пропонуючи товари виробника зі світовим ім’ям, можна бути впевненим у високій якості, експлуатаційній безпеці продукції та повній її відповідності сучасним технічним вимогам.

У штаті нашої компанії працюють співробітники, які мають професійну підготовку для роботи з продукцією Alutech. Монтаж систем – одна з послуг, які пропонує наша фірма. Робота, зроблена на належному рівні та без затримок, незмінно стає для наших клієнтів приводом звертатися до нас знову і знову.

Приводи, промислові ворота Алютех та інші компоненти систем від одного постачальника, що відповідають найсучаснішому рівню розвитку техніки, гарантують відмінну функціональність та безпеку експлуатації конструкцій.

Поряд із продажем сучасних промислових систем, наша компанія займається встановленням конструкцій «під ключ». Наші фахівці мають необхідний досвід та кваліфікацію для того, щоб виконувати роботи максимально якісно та в мінімальні терміни.

Купити промислові ворота ALUTECH в Одесі

Замір, виготовлення, доставка та встановлення