Переваги та зручність ролет

Ролети (або рольставні), нещодавно прийшовши до нас з Європи, вже заслужили довіру і стали звичним елементом фасаду будинків, магазинів, банків та офісів. Переконлива перевага в порівнянні з попередниками – віконницями та гратами, ролети довели своєю надійністю, функціональністю та зручністю.

Крім того, сьогодні захисні ролети – візитна картка, що підкреслює респектабельність, комфорт та сучасність будівлі. Ролети напрочуд гармонійно вписуються в будь-який архітектурний стиль.

Не дивно, що захисні ролети АЛЮТЕХ в Одесі охоче встановлюють практично скрізь: у будинках та заміських котеджах, в аптеках та офісних приміщеннях, у торгових павільйонах, банках, магазинах.

Компанія Авега Систем Одеса пропонує купити ролети АЛЮТЕХ.

Замір, виготовлення, доставка та встановлення. На всю продукцію компанії ALUTECH надається гарантія виробника.

Для замовлення та консультації телефонуйте ☎(048)735-18-98 ☎(063)735-18-98 ☎(094)955-44-76

Але головне завдання ролету – це захист. І вибираючи між традиційними ґратами та ролетами, все частіше віддають перевагу ролетам.

І дуже обґрунтовано. Ролети, наприклад, на відміну від ґрат, – рухливі, здатні захистити від кинутого у вікно каменю, дають прекрасну світлоізоляцію, захищають від пилу та шуму. При цьому, приміщення, вікна якого закриті ролетами, отримує додаткову теплоізоляцію і більше відповідає вимогам пожежної безпеки: ролети, що легко піднімаються, звільняють шляхи евакуації через вікна.

Переваги та зручність ролет безпосередньо пов’язані з їхньою конструкцією. Що являють собою захисні ролети? Це полотно, що складається з ролетного профілю – ламелей.

Розрізняють два основні види ролетного профілю: екструдований та пінонаповнений. Екструдований ролетний профіль має підвищену міцність, за рахунок товщини стінок і поперечного ребра жорсткості.

А гарною тепло- та звукоізоляцією відрізняється пінонаповнений ролетний профіль. При невеликій товщині стінок він набуває жорсткості завдяки тому, що всередині наповнений пінополіуретаном. І той та інший профіль відрізняє зносостійкість.

Захисні ролети можуть встановлюватися як під час будівництва, так і на готові, давно «обжиті» будівлі. Можливі системи монтажу захисних ролет дозволяють вибирати найбільш зручний для вас: безпосередньо у віконні отвори, на зовнішню або внутрішню поверхню стіни.