Панорамні ворота Алютех купити в Одесі

Панорамні ворота Alutech – це найбільш виправдане рішення для бізнесу. Приймаючи рішення встановити їх на своєму підприємстві – ви не витрачаєте гроші, ви інвестуєте їх у свій бізнес.

Зовнішній вигляд вашого підприємства, обладнаного панорамними воротами залучатиме більше клієнтів. Найбільш виправдано використовувати панорамні ворота Alutech при обладнанні автосервісів, торгових павільйонів та автосалонів. Тоді вашу продукцію буде видно навіть за межами будівлі.

При їх виготовленні ми використовуємо профілі із алюмінію високої якості. Елементи, завдяки яким досягається прозорість виробу – це акрилові вставки. Такий підхід дозволяє реалізувати чудовий огляд та освітлення природними джерелами світла. Зазвичай, доводиться йти на компроміс між зовнішнім виглядом та технічними характеристиками будь-яких конструкцій. Нехай вас не вводять в оману делікатний і витончений зовнішній вигляд панелей.

Купити в Одесі панорамні ворота Алютех

Замерим, изготовим, доставим и установим

Фірма Авега Систем, офіційний представник компанії «ALUTECH» в Україні, пропонує купити в Одесі та області панорамні ворота компанії АЛЮТЕХ.

Ми здійснюємо замір, виготовлення та встановлення швидкісних воріт з урахуванням усіх вимог замовника.

Для замовлення та консультації ☎(048)735-18-98 ☎(063)735-18-98 ☎(094)955-44-76

Панорамні ворота Алютех в Одесі

Твори від Alutech дозволяють забути про компроміси. Їхні технічні характеристики на рівні інших секційних виробів нашого виробництва. До таких характеристик відносяться хороша тепло- і шумоізоляція, а також міцність виробів.

Панорамні ворота Алютех купити в Одесі

Ми гарантуємо якість!

Матеріали, які застосовуються в панорамних воротах Alutech, мають хороші антикорозійні властивості і, як наслідок, збільшений робочий ресурс. Всі елементи конструкції зносостійкі, виготовлені з високою точністю та здатні виконувати свої функції протягом тривалого часу без відновлення лакофарбового покриття та ремонтних робіт.

Найвища якість – це риса продукції нашої компанії. Підйомний механізм Alutech характеризується високою надійністю та обладнаний системою захисту від падіння полотна навіть у разі обриву троса. Конструктори панорамних воріт Alutech подбали про те, щоб ваші пальці та одяг не могли бути затиснутими у сполучний шарнір між полотнами. Ми беремо на себе гарантійні зобов’язання за будь-які продані товари.

Вироби нашої компанії мають 10 варіантів конструкції. Це дозволяє нам монтувати їх у приміщення з найрізноманітнішими особливостями отворів.

До таких особливостей відносяться:

  • низька перемичка;
  • висока стеля;
  • похилий дах і т.д.

За кольором доступні 10 стандартних варіантів, при забарвленні яких немає надбавки до ціни. Для найвибагливіших замовників є можливість обрати колір за каталогом RAL.

Панорамні ворота ALUTECH купити в Одесі

Панорамні ворота ALUTECH купити в Одесі

Панорамні промислові ворота АЛЮТЕХ є різновидом секційних – складаються з кількох секцій. Їхня назва пояснюється тим, що вони збираються з панорамних панелей, через які безперешкодно проникає сонячне світло у великій кількості та демонструється внутрішній простір приміщення. У зв’язку з цим, дані вироби відмінно підходять для автосалонів, потрібні для станцій техобслуговування, пожежних частин, виставкових центрів, гіпермаркетів та інших об’єктів. Їхня основна функція – загородження проїзду для стороннього автотранспорту, а також безперешкодна демонстрація інтер’єру та товарів у разі такої необхідності.

Панорамні промислові ворота є дуже надійною, міцною конструкцією, що має захист від злому, теплоізоляцію та герметичність. Види підйому – стандартний, похилий, високий, вертикальний та інші. Це залежить від висоти притолоки. При необхідності, ворота можна доповнити її вбудованою хвірткою.

Такі ворота гармонійно вписуватимуться в різні архітектурні рішення. Їхня перевага – це, насамперед, висока світлопропускна здатність, низька провідність тепла, унікальний зовнішній вигляд та відмінні показники якості, підтверджені під час спеціальних випробувань.

Панорамні промислові ворота є дуже надійною, міцною конструкцією, що має захист від злому, теплоізоляцію та герметичність. Види підйому – стандартний, похилий, високий, вертикальний та інші. Це залежить від висоти притолоки. При необхідності, ворота можна доповнити її вбудованою хвірткою. Такі ворота гармонійно вписуватимуться в різні архітектурні рішення. Їхня перевага – це, насамперед, висока світлопропускна здатність, низька провідність тепла, унікальний зовнішній вигляд та відмінні показники якості, підтверджені під час спеціальних випробувань.

Купити в Одесі панорамні ворота ALUTECH

Заміряємо, виготовимо, доставимо та встановимо