Ролетні грати – рухливі системи, що забезпечують чудовий зовнішній вигляд вітрин та вітражів та надійний захист цінностей. Вони є атрибутом сучасних торгових центрів та магазинів та гармонійно поєднуються з будь-якою архітектурою будівлі та інтер’єром торгових приміщень.

Завдяки ролетним ґратам вітрини працюють навіть уночі. Сертифікований захист від злому дозволяє успішно застосовувати решітки для охорони офісів та банків, кафе та ресторанів.

Ролетні решітки виготовляються з алюмінієвих екструдованих профілів – граткових з прямокутними вікнами, одностінних, двостінних підвищеної міцності.

Купити ролетні грати ALUTECH в Одесі

Фірма Авега Систем, офіційний представник компанії «ALUTECH» в Україні, пропонує купити в Одесі та області ролетні ґрати компанії АЛЮТЕХ.

Ми здійснюємо замір, виготовлення та встановлення ролетних грат з урахуванням усіх вимог замовника.

Для замовлення та консультаці ☎ (048)735-18-98 ☎ (063)735-18-98 ☎ (094)955-44-76

Купити ролетні грати ALUTECH в Одесі

Замер, изготовление и установка роллетных решеток Алютех

Купити ролетні грати ALUTECH в Одесі

Купити ролетні грати ALUTECH в Одесі

Купити ролетні грати ALUTECH в Одесі

Купити ролетні грати ALUTECH в Одесі

Основні переваги ролетних грат ALUTECH

Можливість встановлення ролетних грат на отворах шириною до 7 м і площею до 21 м2 з використанням посилюючого профілю, який забезпечує підвищену міцність і додаткову стабільність решітки.

Збереження єдиного стилю на одному об’єкті з різними отворами завдяки використанню грат на отворах шириною від 4,5 м до отворів шириною 7м.

Високий захист від злому. Ролетні грати сертифіковані на класи стійкості до злому Р3 та Р4.

Спеціальний фіксуючий профіль для з’єднання полотна з валом забезпечує захист від несанкціонованого підйому ролетних грат у закритому стані.

Цілодобова демонстрація вітрин магазинів та торгових центрів. Навіть коли магазин закрито, реклама товару продовжується. Ґрати дозволяють потенційним покупцям побачити новинки та повернутися до Вас за покупками.

Можливість підняти і опустити ґрати при необхідності і в будь-який момент – це незаперечна перевага ролетних грат порівняно зі стаціонарними металевими ґратами, які є абсолютно нерухомими.

Багатий вибір колірних рішень – 19 кольорів – дозволяє відобразити індивідуальність та внести додатковий декоративний елемент в інтер’єр та зовнішній вигляд фасаду будівлі.

Купити ролетні грати АЛЮТЕХ в Одесі

Замовити консультацію для купівлі та встановлення ґрат Алютех