Представляємо увазі наших відвідувачів рольставні, з ламелями з алюмінію, з ручним та автоматизованим ходом. Конструкція представлених систем на вікна є універсальною, обладнання можна встановити в будь-який віконний отвір, навіть якщо фасад будівлі, в яку монтуються ролети, не підлягає реконструкції через його будівельні особливості або якщо споруда тільки недавно оновлювалася в плані здійснення косметичного ремонту.

Представленими системами в Одесі можна з успіхом оснастити як вікна власних кімнат, так і територію тераси, зимовий сад або навіть отвори вхідних воріт. Самі по собі ролети мають великий робочий ресурс, конструкції не вимагають особливої ​​уваги з боку проведення технічного обслуговування, такі системи прості в експлуатації та мають естетичний зовнішній вигляд.

Купити рольставні Алютех в Одесі

Фірма Авега Систем, офіційний представник компанії «ALUTECH» в Україні, пропонує купити в Одесі та області рольставні компанії АЛЮТЕХ.

Ми здійснюємо замір, виготовлення та встановлення ролетів з урахуванням усіх вимог замовника.

Для замовлення та консультації ☎ (048)735-18-98 ☎ (063)735-18-98 ☎ (094)955-44-76

Купити рольставні Алютех в Одесі ➤ Доставка, встановлення

Заміряємо, виготовимо, доставимо, встановимо

Рольставні в Одесі

Рольставні обирають за те, що вони:

  • захищають вікна від «сторонніх очей» або сонячного світла,
  • запобігають механічним ушкодженням від дій вандалів,
  • забезпечують певний рівень стійкості до злому дверних отворів,
  • дозволяють закривати скляні вітрини, захищаючи їх від розбиття,
  • дають додаткову теплоізоляцію приміщень, що призводить до економії енергії.

Купити рольставні Алютех в Одесі

Завдяки останньому пункту, купуючи рольставні Alutech, ви не витрачаєте свої кошти, а інвестуєте їх у своє житло. Економія енергії до 20% призводить до того, що через деякий час встановлені ролети окупають самі себе. Так що, по суті, ви одержуєте їх безкоштовно.

Рольставні в Одесі

Ролети Alutech мають великий вибір як ручних, так і автоматичних систем управління.
Докладніше про це ви можете переглянути в розділі «Автоматика для рольставнів»

Купити рольставні Алютех в Одесі

Купити рольставні АЛЮТЕХ в Одесі ➤ Гарантія, доставка

Заміряємо, виготовимо, доставимо, встановимо

Вся продукція «Alutech» з Одеси має високий рівень міцності своїх конструкцій. Створюються віконні системи з найкращих на сьогоднішній день конструкційних матеріалів, серед яких можна відзначити доступний за ціною пластик зі зміцненою структурою, а також легкосплавні та леговані метали, які забезпечують максимально можливий рівень захисту та охоронної безпеки. Конструкція на вікно в зборі не має в собі сильних люфтів і зазорів, наявність яких дозволило б підчепити зломщику раму і демонтувати її, рольставні мають настільки якісну збірку, що система захищає приміщення своєї установки від впливу атмосферних опадів, а також від вуличного пилу та шуму.

До модельного ряду захисних конструкцій цього типу в Одесі увійшли системи, що забезпечують спорудженню високий рівень теплоізоляції. Наші рольставні можна вільно використовувати при створенні сучасних систем «Розумний дім». Такі конструкції підвищують рівень комфортності житлової площі та її охоронну безпеку.

Рольставні alutech, які ми пропонуємо в Одесі, ідеально поєднуються з фасадом будівель завдяки можливості індивідуального фарбування профілів та комплектуючих.

Доступна наступна кольорова гама:

Купити рольставні Алютех в Одесі

Купити рольсавні ALUTECH в Одесі ➤ Доставка, гарантія

Заміряємо, виготовимо, доставимо, встановимо